اجرای سقف های ویلایی

سقف ویلایی

در ساخت سقف ویلایی بیشتر اوقات از طرح سقف شیروانی ویا سقف شیب دار استفاده میشود امروزه شاهد بناهای متعددی هستیم که از این پوشش ها استفاده کرده اند.

در ابتدا شکل پوشش های ویلایی که به صورت شیروانی بود از گل بود و مورد استفاده قرار میگرفت که با گذشت زمان محصولات سیمانی و…جای آنها را گرفت، ودر نهایت با پیشرفت صنعت ساختمان امروز از ورق های گالوانیزه طرح دار برای سقف شیروانی و سقف ویلایی استفاده می شود. محصولات امروزی مزایای بسیاری نسبت به پدران خود دارند که باعث جایگزینی آنها شده است.

مزایای سقف ویلایی

کاهش وزن نسبت به قبل

صرف هزینه کمتر: هزینه خرید محصول و زیر سازی مورد نیاز به صورت چشم گیر کاهش یافته است

ایمنی بالا

زمان نصب کمتر

زیبایی بیشتر: تنوع رنگ موجود در ورق طرح سفال انعطاف بیشتری را در اختیار طراحان قرار می دهد.

اجرای سقف ویلایی
سقف ویلایی

توضیحاتی در مورد ورق طرح سفال سقف ویلایی

از موارد استفاده این ورق ها که مهمترین مورد نیز می باشد، پوشش سقف شیروانی ویلا های مسکونی تفریحی، سالن های ورزشی، سوله، پمپ بنزین، انبارها و بسیاری دیگر از سطوح شیبدار است.

این ورق های گالوانیزه رنگی، برای پوشش هر سقف شیروانی قابل استفاده می باشند ومحدودیتی از لحاظ نصب آن ها روی دیوار، نمای ساختمان وغیره … نمی باشد. آن دسته از هم وطنانی که در شمال کشور یا در استان هایی همچون مازندران، فارس، تبریز، خراسان رضوی، خراسان شمالی و جنوبی، آذربایجان های غربی و شرقی، تهران، البرز و یا در شهرها و شهرستان هایی همچون ملارد، کلاردشت، رودسر، دماوند، بابلسر، ارومیه، مشهد، سبزوار، دزفول و … زندگی می کنند بیشتر با این نوع سقف ها آشنا هستند و کارهای اجرا شده زیادی را در طول روز مشاهده می کنند که سقف ویلایی آنها از ورق طرح سفال نصب شده است.

برای سفارش پروژه با قیمت مناسب به بخش ارتباط با ما مراجعه کنید